Kontakti

Biroja adrese:
Dzirnavu iela 16/k2 (ieeja no Strēlnieku ielas puses), Rīga LV-1010


Pasta adrese:
Vaļņu iela 2, Rīga LV-1050


Apmeklētāju pieņemšanas laiki:
Pirmdienās 14.00 - 17.00
Otrdienās 9.00 - 13.00
Ceturtdienās 13.00 - 17.00

 

Apmeklētājiem lūgums iepriekš pieteikties

Tālr.:   (+371) 67225155
  E-pasts: aic [] aic.lv

Piekļūstamība

Privātuma politika
26.02.2016

Augstākās izglītības kvalitātes aģentūra saņem LSA Gada balvu


2016. gada 5. februārī notika Latvijas Studentu apvienības Gada balvas pasniegšanas ceremonija. Augstākās izglītības kvalitātes aģentūra tika izvirzīta balvas saņemšanai divās nominācijās – “Studentu lieta – taisna un cieta” un “Gada ieguldījums akadēmiskās dzīves veicināšanā”.

Balva “Studentu lieta – taisna un cieta” tiek pasniegta notikumam, kam sekojis būtisks pozitīva rakstura pavērsiens visu studējošo un augstskolu dzīvē, kas ir mainījis vai ietekmējis procesus, kas saistīti ar augstāko izglītību.

Balva “Gada ieguldījums akadēmiskās dzīves veicināšanā” tiek pasniegta projektam vai idejai, kas sniegusi nozīmīgu ieguldījumu augstākās izglītības kvalitātes paaugstināšanā

Latvijas studentu apvienības valdes, Latvijas augstskolu studējošo pašpārvalžu un pieaicināto ārējo ekspertu vērtējumā Augstākās izglītības kvalitātes aģentūra ieguva balvu “Studentu lieta – taisna un cieta”.

Vēlamies pateikties Latvijas Studentu apvienībai par līdzšinējo sadarbību un novērtējumu un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.