Kontakti

Biroja adrese:
Dzirnavu iela 16/k2 (ieeja no Strēlnieku ielas puses), Rīga LV-1010


Pasta adrese:
Vaļņu iela 2, Rīga LV-1050


Apmeklētāju pieņemšanas laiki:
Pirmdienās 14.00 - 17.00
Otrdienās 9.00 - 13.00
Ceturtdienās 13.00 - 17.00

 

Apmeklētājiem lūgums iepriekš pieteikties

Tālr.:   (+371) 67225155
  E-pasts: aic [] aic.lv

Piekļūstamība

Privātuma politika
Aptauja

Aptauja par akadēmiskās atzīšanas procesu uzlabošanu LIREQA projekta ietvaros

Akadēmiskās informācijas centrs piedalās projekta „Linking Academic Recognition and Quality Assurance” (LIREQA) īstenošanā.

Projekta mērķis ir veicināt izglītības kvalifikāciju atzīšanu, sagatavojot rekomendācijas, lai sasaistītu akadēmisko atzīšanu ar iekšējo un ārējo kvalitātes novērtēšanu.

Projektu koordinē Lietuvas augstākās izglītības kvalitātes novērtēšanas centrs (SKVC).

Projekta ietvaros tiek veikta aptauja, kurā tiek noskaidrots augstskolu viedoklis par to, kā augstskolām, apvienojot spēkus ar diplomatzīšanas institūcijām (ENIC-NARIC centriem) un kvalitātes nodrošināšanas aģentūrām, iespējams uzlabot situāciju ar ārvalstu diplomu, studiju periodu un iepriekšējās izglītības un profesionālās pieredzes atzīšanu.

Aptauja paredzēta tiem augstskolu darbiniekiem, kas strādā ar studējošo uzņemšanu un atzīšanas procedūrām augstskolu ietvaros.

Aicinām augstskolu pārstāvjus atbalstīt projekta ietvaros veikto pētījumu un aizpildīt aptauju līdz š.g. 26. janvārim.

Aptauja ir sagatavota un aizpildāma angļu valodā. Saite uz aptauju, kā arī pilns aptaujas jautājumu saraksts pdf formātā pieejams šajā saitē - https://es.surveymonkey.com/r/LIREQA_Universities

Jautājumu vai precizējumu jautājumā aicinām sazināties ar Augstākās izglītības kvalitātes aģentūras eksperti Asnati Kažoku (asnate.kazoka@aic.lv, 67251150).